Ułatwienia dostępu

II MARSZOBIEG BRZEŻNIEŃSKI – JUŻ ZA NAMI!

MARSZOBIEG BRZEŻNIEŃSKI JUŻ ZA NAMI

„Ruszaj z nami”!!! W sobotę, 28 września w Brzeżnie na boisku „Orlik” odbył się już II Marszobieg Brzeżnieński. Imprezę otworzył Sławomir Koruc Wójt Gminy Brzeżno życząc wszystkim uczestnikom udanej zabawy. Trasa marszobiegu przebiegała wokół jeziora Brzeżno Duże. Uczestnicy mieli do pokonania ok. 3,5 km drogi, na której dodatkowo były przygotowane do pokonania o różnym stopniu trudności przeszkody. Na starcie stawiło się ok. 100 osób. Miło było widzieć całe rodziny, seniorów, dzieci i młodzież z entuzjazmem uczestniczących w imprezie.

Po powrocie z trasy na uczestników marszobiegu czekał ciepły posiłek. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę kamizelkę odblaskową z logiem marszobiegu oraz przypinkę button. Dla dzieci przygotowano dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Następnie wszystkich zaproszono do udziału w konkursach. Przygotowano po 5 konkursów dla dzieci i dorosłych. Na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Tego dnia gościliśmy również uczestników pieszego rajdu organizowanego przez PTTK Świdwin. Uczestnikami rajdu były dzieci oraz nauczyciele Szkół Podstawowych z Brzeżna, Świdwina i  Bierzwnicy.

Wójt Gminy Brzeżno bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za miło spędzony czas oraz za współpracę i zaangażowanie w organizację imprezy: Młodzieżowemu Ośrodkowi Wychowawczemu w Rzepczynie, Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeżnie, PTTK Świdwin oraz sponsorom Powiatowi Świdwińskiemu i Pani W. Wojciechowskiej.

Już dziś zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji Marszobiegu. Impreza ta została wpisana w kalendarz imprez sportowo-kulturalnych Gminy Brzeżno.

 

Możesz również polubić…